Tworzenie strategii i obsługa marketingowa

W ramach naszej współpracy możemy przygotować dla Ciebie strategię marketingową, krótko lub długofalową. Strategię można wdrożyć samodzielnie lub z naszą pomocą w ramach obsługi marketingowej, wtedy nie musisz się już o nic martwić, a my informujemy Cię o postępach i kolejnych krokach do realizacji.

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowej i w samym marketingu on-line. Tworzymy skuteczne strategie marketingowe dla firm i organizacji pozarządowych.

Wychodzimy poza schematy

Podczas współpracy w ramach realizacji strategii i obsługi marketingowej staramy się wychodzić poza utarte schematy. Chcemy aby Twoja firma wyróżniała się na lokalnym rynku, a podejmowania działania były nie tylko skuteczne ale i wyróżniające Twoje miejsce.

Podczas obsługi marketingowej jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie, telefonicznym, mailowym lub osobistym. Jeżeli elementy strategii będą tego wymagać będziemy obecni na eventach i wydarzeniach w Twojej firmie by zadbać o jak najlepszą realizację. Zawsze gdy będziesz miał pytania lub wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Początek współpracy i sposoby płatności

Początek współpracy zależy od tego czy tworzysz nowe miejsce czy będziemy wdrażać strategię dla już istniejącej firmy. W przypadku powstających dopiero firm pomagamy w dobraniu lokalizacji, badaniu konkurencji na rynku lokalnym i ustaleniu oferty. Wspólnie zastanawiamy się nad potrzebami i Twoimi możliwościami i proponujemy jak najlepsze rozwiązania, które pozwolą na szybki start Twojej działalności.

W przypadku firm już istniejących rozpoczynamy pracę od audytu marketingowego dotychczasowych działań. Sprawdzamy stronę internetową, media społecznościowe, analizujemy formy stacjonarne marketingu w Twojej firmie i opracowujemy strategię rozwoju.

W przypadku wyłącznie opracowania strategii do samodzielnego wdrożenia opłata jest dwuczęściowa: zaliczka na poczet przygotowania planu działania i opłata końcowa po jego opracowaniu.

W przypadku obsługi marketingowej ustalamy wspólnie opłatę miesięczną.