Kampanie reklamowe Google Ads / AdWords

Reklamy Google to jeden ze skuteczniejszych sposobów na dotarcie z naszą ofertą do nowych odbiorców.

Prowadzimy kompleksowe kampanie AdWords. Na podstawie dotychczasowego doświadczenia jesteśmy w stanie opracować zestaw odpowiednich dla każdej branży fraz i stawek za kliknięcie, które nie zrujnują budżetu marketingowego jednocześnie przynosząc realne korzyści.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii AdWords, od miesięcznych stawek na poziomie kilkuset złotych po budżety rzędu kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie.

W przypadku prowadzenia kampanii dla branży medycznej czy prawniczej wszystkie działania są sprawdzane pod kątem zgodności z kodeksem etyki i regulaminami wykonywania zawodów.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku reklam Google płatność jest dwuetapowa. Pierwsza płatność następuje za wdrożenie kampanii lub optymalizację już działającej kampanii, następnie jest to płatność miesięczna za obsługę kampanii i wprowadzanie bieżących zmian.

Ile kosztuje prowadzenie kampanii Google? Koszty prowadzenia kampanii ustalane są indywidualnie w zależności od branży oraz budżetu przeznaczanego na tę formę reklamy.