Wideo i tworzenie animacji

Wideo jest aktualnie najszybciej rozwijającym się formatem przekazywania treści w sieci. Stale rosnąca popularność formatu sprawia, że w coraz większej ilości branż pieniądze na reklamę inwestowane są w głównej części na wideomarketing w sieci a dzięki temu możliwości dystrybucji są większe. Przez materiały wideo docieramy do odbiorców już nie tylko poprzez serwis YouTube ale również przez Facebook.

Niemałe znaczenie ma również rozwój branży mobilnej. W ostatnich latach czas spędzony na oglądaniu filmików na smartfonie lub tablecie zwiększył się kilkukrotnie a na rynku pojawiają się coraz to ciekawsze aplikacje do udostępniania i odtwarzania materiałów wideo.

Skąd taka popularność tego formatu? Prawdopodobnie wynika to z faktu malejącego zakresu uwagi internautów. Życie w biegu przenosi się również na naszą koncentrację i poziom uwagi, a materiał wideo pozwala na skondensowanie maksymalnej ilości treści w minimalnym czasie w nadzwyczaj przystępnej formie. Nie zmuszamy naszego odbiorcy do czytania i wielkiego skupienia, wystarczy by patrzył i słuchał.

W ramach naszej działalności realizujemy animacje i filmy promujące.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku tworzenia animacji lub materiałów wideo płatność jest dwuetapowa: zaliczka przed rozpoczęciem pracy i pozostała kwota po stworzeniu i akceptacji materiału przez Kliena

Koszty produkcji animacji i materiałów wideo ustalane są indywidualnie.