Strony internetowe | Serwisy firmowe

Tworzymy strony internetowe oparte o własny CMS lub o najpopularniejsze systemy CMS typu WordPress czy Joomla. Jesteśmy w stanie stworzyć stronę o dowolnych funkcjonalnościach, od prostej wizytówki po rozbudowany serwis firmowy.

Wieloletnie doświadczenie

Pierwszy serwis internetowy uruchomiliśmy w 1996 roku, od tej pory zrealizowaliśmy kilkaset realizacji stron internetowych, opartych o HTML jak również w ostatnich latach o systemy CMS – własny i z wykorzystaniem najpopularniejszych typu WordPress czy Joomla.

Strony internetowe

Realizujemy wszelkiego rodzaju strony internetowe – osobiste, serwisy firmowe i tematyczne. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą stronę internetową o dowolnych funkcjonalnościach. Naszym największym atutem jest doskonała optymalizacja i skuteczne pozycjonowanie, dzięki czemu Twoja strona może znaleźć się w najlepszych wynikach Google na najważniejsze frazy. Zdecydowana większość naszych stron znajduje się w top10 Google na kluczowe frazy.

Po zamówieniu u nas strony www nie zostawiamy Cię bez opieki, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc przy wprowadzaniu zmian, edycji czy nawet bieżącej obsłudze. Możemy również stworzyć content na stronę internetową, tak by był idealnie skrojony nie tylko pod Google i pozycjonowanie ale również pod Twoich potencjalnych Klientów.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku tworzenia stron internetowych płatność podzielona jest na dwie części: drobną zaliczkę przy zamówieniu oraz resztę kwoty gdy strona będzie już w pełni gotowa i działająca.

Ile kosztuje strona? To zależy jakie masz potrzeby, napisz nam czego potrzebujesz, a wyślemy Ci wycenę tak szybko jak tylko będzie to możliwe.