Media społecznościowe

Obecnie życie w Internecie toczy się wokół serwisów społecznościowych. W tym momencie to już nie tylko Facebook, ale również Twitter, Instagram, Snapchat, Periscope, YouTube, Vimeo, czy też specjalistyczne serwisy GoldenLine i LinkedIn.

Analizując potrzeby i kierunek rozwoju firmy, a także możliwość dotarcia do potencjalnych Klientów prowadzimy kampanie informacyjne i marketingowe w wybranych mediach społecznościowych.

W ramach działań w social media przygotowujemy reasearch materiałów, tworzymy własny content do publikacji, materiały graficzne, infografiki i materiały wideo. Wszystko zgodne z zaplanowaną strategią działań w danym medium i oczywiście spójne z identyfikacją wizualną firmy.

Możemy pomagać w prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych lub zająć się ich kompleksową obsługą.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku mediów społecznościowych koszty współpracy ustalane są indywidualnie, może to być płatność jednorazowa za stworzenie grafik/contentu na potrzeby mediów społecznościowych lub płatność miesięczna w ramach regularnej pomocy lub obsługi kanałów social media.

Ile kosztuje portal? To zależy jakie masz potrzeby, w których mediach społecznościowych chcesz działać i jak byłby zakres naszej pomocy, napisz nam czego potrzebujesz, a wyślemy Ci wycenę tak szybko jak tylko będzie to możliwe.