Pozycjonowanie - bądź widoczny w Google

W dzisiejszych czasach samo posiadanie strony nie wystarczy, trzeba jeszcze sprawić, żeby nasi potencjalni Klienci do niej dotarli. Jednym ze sposobów jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Strony internetowe

Nasze zamiłowanie do analityki ruchu i danych statystycznych sprawia, że możemy zaproponować skuteczne formy pozycjonowania, które co najważniejsze są bezpieczne dla Twojej strony. Wiemy gdzie są Twoi potencjalni Klienci i co wpisują w wyszukiwarkę gdy chcą rozwiązać swój problem, potrafimy sprawić by znaleźli tam właśnie Twoją stronę.

Zdecydowana większość naszych stron i blogów znajduje się w top10 na kluczowe dla Klientów frazy. To zasługa doskonałej optymalizacji strony jak i działaniom pozycjonującym.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku pozycjonowania płatność jest dwuetapowa. Pierwsza płatność jest za optymalizację strony pod pozycjonowanie(w przypadku zamówienia strony u nas usługa ta jest w cenie tworzenia strony), kolejne płatności są za efekt, czyli płacisz tylko wtedy gdy na kluczowe, ustalone wcześniej frazy Twoja strona znajdzie się w top10 Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie? To zależy od fraz i ich zasięgu. Potrzebujesz pomocy przy pozycjonowaniu swojej strony? Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe i przygotujemy wycenę.