Content marketing

Zarówno przy tworzeniu stron internetowej jak i przy prowadzeniu bloga czy portalu najważniejszy jest content, to on przyciąga potencjalnych Klientów i generuje ruch z Google.

Przy tworzeniu tekstów należy odnaleźć równowagę pomiędzy optymalizacją pod wyszukiwarki jak również pod optymalizacją pod naszych odbiorców. Tekst musi być zrozumiały dla użytkownika, ale zawierać też odpowiednie frazy i sformułowania tak by można go było odnaleźć łatwo w Google podczas poszukiwania rozwiązań dla swojego problemu prawnego.

Od początku naszej działalności zajmujemy się tworzeniem zarówno tekstów na strony internetowe jak również wpisów na blogi. Wszystkie tworzone teksty są pisane przez prawników i optymalizowane zarówno pod Google jak i pod odbiorcę.

Tworzymy również teksty specjalistyczne, w naszym zespole mamy osoby tworzące fachowy content prawniczy, medyczny, farmaceutyczny, a także z zakresu dietetyki, kosmetologii i wielu innych branży. Powiedz nam czego potrzebujesz a wskażemy jak możemy Ci pomóc.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku content marketingu koszty współpracy ustalane są indywidualnie, może to być płatność jednorazowa za contentu lub płatność miesięczna w ramach regularnego tworzenia tekstów na potrzeby Twojej firmy lub organizacji.

Ile kosztuje content marketing? Cena usługi content marketingu zależy od obszerności usługi, czy tworzymy teksty na stronę firmową, na bloga, czy teksty specjalistyczne z wąskich branż. Napisz lub zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.