Blogi internetowe | osobiste | firmowe | specjalistyczne

Blogi internetowe to coraz popularniejsza forma komunikacji z potencjalnymi Klientami. Blog pomaga budować wizerunek specjalisty i przełamuje pierwszy kontakt na linii Klient-firma.

Bądź widoczny w Google

Każdy nowy blog jest przez nas optymalizowany pod kątem SEO, mediów społecznościowych i odbiorców. Odpowiednio dobrane frazy i poruszane tematy sprawiają, że blog szybko zyskuje wysokie pozycje w Google. Niemal wszystkie nasze blogi znajdują się w top10 na wybrane z Klientami słowa kluczowe, większość znajduje się w top3 wyszukiwań Google.

Strony internetowe

Żeby blog był skuteczny musi być odpowiednio skonstruowany, z naszych obserwacji ponad 200 specjalistycznych blogów firmowych w Polsce wynika, że zdecydowana większość z nich jest źle zoptymalizowana przez co ilość odbiorców jest zaniżona, a sam blog nie zarabia.

Przed założeniem bloga konsultujemy z Tobą tematykę i przygotowujemy listę tematów, które powinny być według nas poruszone na blogu. Lista oparta jest o nasze wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim dokładne dane statystyczne z uwzględnieniem branży, a także regionu, w którym firma podejmuje swoje działania.

Podstawą skutecznych działań za pomocą bloga jest regularność publikacji, z doświadczenia jednak wiemy, że ogrom pracy i obowiązków w firmie sprawia, że nie zawsze jest czas na kolejny wpis. Dlatego od początku naszej działalności oferujemy naszym Klientom usługę tworzenia contentu. Jeżeli nie masz czasu na kolejny wpis, stworzymy go za Ciebie. Możemy również poprowadzić całość bloga. Wszystkie teksty tworzone są oczywiście przez współpracujących z nami specjalistów z różnych branż.

Jak zacząć i kiedy następuje płatność?

Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę po prostu zadzwoń lub napisz do nas na maila, na Instagramie lub na Facebooku. Zbierzemy od Ciebie informacje w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Jak wygląda płatność? W przypadku tworzenia blogów internetowych płatność podzielona jest na dwie części: drobną zaliczkę przy zamówieniu oraz resztę kwoty gdy blog będzie już w pełni gotowy i działający.

Ile kosztuje blog? To zależy jakie masz potrzeby, napisz nam czego potrzebujesz, a wyślemy Ci wycenę tak szybko jak tylko będzie to możliwe.