W czym możemy Ci pomóc

Realizujemy wszelkie działania marketingowe, począwszy od logo poprzez całą identyfikację wizualną, stronę www, bloga, pozycjonowanie po strategie reklamową i współpracę przy organizacji wydarzeń.

Strony, blogi, serwisy www

Projektujemy nowoczesne strony firmowe, blogi i serwisy internetowe idealnie dostosowane do potrzeb Twojej branży.

Social media

Nie masz pomysłu lub czasu na prowadzenie kont w mediach społecznościowych? Zrobimy to za Ciebie!

Strategia i doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branżach beauty i fitness jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie skuteczną strategię marketingową.

Pozycjonowanie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych. Wiemy jak dotrzeć do Twoich potencjalnych Klientów.

Identyfikacja wizualna

Potrzebujesz logo? A może ulotki, wizytówki, banery, roll-upy? Zaprojektujemy je dla Ciebie!

Kampanie AdWords

Od wielu lat skutecznie zarządzamy kampanii AdWords naszych klientów, zarówno tych z niewielkimi budżetami jak i tych z największymi.

Potrzebujesz naszej pomocy? Masz pytania lub wątpliwości?

Rodzaje współpracy

Identyfikacja wizualna / Materiały drukowane

Rozpoczynasz przygodę z prowadzeniem własnej kancelarii i potrzebujesz logo? Chcesz wprowadzić re-branding i zmienić swoje aktualne?

Czytaj dalej

Wideomarketing

Wideo jest aktualnie najszybciej rozwijającym się formatem przekazywania treści w sieci.

Czytaj dalej

AdWords / Google Ads

Reklamy Google to jeden ze skuteczniejszych sposobów na dotarcie z naszą ofertą do nowych odbiorców.

Czytaj dalej

Content marketing

Zarówno przy tworzeniu stron internetowej jak i przy prowadzeniu bloga czy portalu najważniejszy jest content, to on przyciąga potencjalnych Klientów i generuje ruch z Google.

Czytaj dalej

Social media

Obecnie życie w Internecie toczy się wokół serwisów społecznościowych. W tym momencie to już nie tylko Facebook, ale również Twitter, Instagram, SNapchat, Periscope, YouTube, Vimeo, czy też specjalistyczne serwisy GoldenLine i LinkedIn.

Czytaj dalej

Pozycjonowanie

W dzisiejszych czasach samo posiadanie strony nie wystarczy, trzeba jeszcze sprawić, żeby nasi potencjalni Klienci do niej dotarli. Jednym ze sposobów jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach.

Czytaj dalej

Portale internetowe

Czasami blog to za mało… dlatego tworzymy i prowadzimy nadzór nad rozbudowanymi portalami branżowymi, które wspierają rozwój firmy i pomagają dotrzeć do potencjalnych Klientów.

Czytaj dalej

Blogi internetowe

Blogi internetowe to coraz popularniejsza forma komunikacji z potencjalnymi Klientami. Blog pomaga budować wizerunek specjalisty i przełamuje pierwszy kontakt na linii Klient-firma.

Czytaj dalej

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe oparte o własny CMS lub o najpopularniejsze systemy CMS typu Wordpress czy Joomla. Jesteśmy w stanie stworzyć stronę o dowolnych funkcjonalnościach, od prostej wizytówki po rozbudowany serwis firmowy.

Czytaj dalej

Audyt strony www

Zastanawiasz się czy Twoja strona internetowa jest prawidłowo skonstruowana? Czy na pewno można ją łatwo odnaleźć w Google i przeglądać też na urządzeniach mobilnych? Czy zawiera wszystkie niezbędne informacje, a oferta jest w odpowiednio przedstawiona?

Czytaj dalej

Audyt marketingowy Twojej firmy

Zastanawiasz się czy Twoja firma w pełni wykorzystuje możliwości marketingowe i sprzedażowe? Czy Twoi pracownicy są istotnym elementem marketingu i potrafią sprzedawać usługi? Czy Twoje działania to te najskuteczniejsze czy jednak można coś poprawić lub wprowadzić nowego?

Czytaj dalej

Doradztwo marketingowe

Jedną z oferowanych przez nas usług jest doradztwo marketingowe. Podczas prowadzenia firmy często mamy dużo pomysłów lub dostajemy różne propozycje współpracy. Nie mamy ich jednak z kim skonsultować, dlatego też służymy pomocą.

Czytaj dalej

Strategia marketingowa

W ramach naszej współpracy możemy przygotować dla Ciebie strategię marketingową, krótko lub długofalową. Strategię można wdrożyć samodzielnie lub z naszą pomocą w ramach obsługi marketingowej, wtedy nie musisz się już o nic martwić, a my informujemy Cię o postępach i kolejnych krokach do realizacji.

Czytaj dalej